» » » Kalėdos / Noel (2004)
Kalėdos / Noel (2004)
DVDRip
0
Metai:
2004
Šalis:
USA, Canada
Trukmė:
96 min
Žanras:
Drama
Režisierius:
Chazz Palminteri
Aktoriai:
Susan Sarandon, Penélope Cruz, Paul Walker
Kalba:
Lietuvių

Kalėdos / Noel (2004)

30-11-2015, 12:24  IMDB: 6,3 (6,074 balsai)
Šilta ir šviesi kalėdinė istorija primins gražiausias metų šventes. Kūčių išvakarėse žiburiuose paskendusiame Manhetene keli niujorkiečiai svajoja sulaukti savojo stebuklo, nė neįtardami, kad netikėtumai ir ilgai lauktos permainos jau stovi ant slenksčio.

Ketvirtą dešimtį perkopusi vieniša leidyklos redaktorė Roza Harison neapkenčia Kalėdų. Ir ne tik todėl, kad vienišiams ypač sunku iškęsti šventes – prieš daugelį metų būtent per Kalėdas mirė vos gimusi jos dukrelė Olivija Mei. Kiekvieną kartą, besibaigiant metams, moterį aplanko patys liūdniausi prisiminimai. Vyras jau seniai ją paliko, ir dabar ligoninėje gulinti ir Alzhaimerio liga serganti motina - vienintelis Rozai artimas žmogus. Tačiau mama visiškai nereaguoja į aplinką – dukters žodžiai ir pastangos įveikti tylos sieną, prakalbinti , motinos veide išvysti kokią nors išraišką yra bergždžios. Susitikimas su buvusiu kunigu Čarliu Boidu atveria Rozai naujas gyvenimo perspektyvas.

Dieviškai graži jauna moteris Nina ketina ištekėti už sužadėtinio Maiklo, tačiau jos meilę žlugdo vaikino pavydo priepuoliai. Būtent per Kalėdas tarp Ninos ir Maiklo įvyksta konfliktas, kurį numalšinti ir vėl rasti kelią į vienas kito širdį nebus lengva.

Jaunas vaikinas svajoja sutikti Kalėdas vakarą ligoninės priimamajame, nes paauglystėje klinikos palatoje praleistos šventės labiausiai įsiminė. Seselės vilkėjo elfų kostiumus, dalino dovanas ir saldumynus. Tačiau sugrįžti į vaikystės pasaulį neįmanoma.

Kiekvienas filmo herojus sulauks savojo stebuklo ir slapčiausių svajonių išsipildymo. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
Пример сезона
Пример серии
Vartotojai, kurie yra grupėje Svečiai, negali rašyti komentarų.