» » » Egzorcistas pradžia / Exorcist The Beginning (2004)
Egzorcistas pradžia / Exorcist The Beginning (2004)
WEBrip
+2
Metai:
2004
Šalis:
USA
Trukmė:
114 min
Žanras:
Siaubo, Mistinis, Trileris
Režisierius:
Renny Harlin
Aktoriai:
Stellan Skarsgård, Izabella Scorupco, James DArcy
Kalba:
Lietuvių

Egzorcistas pradžia / Exorcist The Beginning (2004)

26-01-2015, 18:18  IMDB: 5,1 (26,545 balsai)
Tėvas Lankesteris Merinas (Stellan Skarsgard) manė, kad jis jau regėjo Demono veidą.
Po Antrojo Pasaulinio Karo jį negailestingai persekiojo prisiminimai apie neaprašomą žiaurumą prieš jo parapijiečius. Viso to veikiamas jis nusigręžė nuo Dievo.
Merinas išvyksta iš gimtosios Olandijos, aklai tikėdamasis pabėgti nuo siaubingų įvykių, kurių liudininku jis buvo. Kaire jis sutinka retų relikvijų kolekcionierių, kuris Turkanos regione, Kenijoje, kartu su anglų ekspedicija vykdo archeologinius kasinėjimus. Sužinojęs, kad Merinas yra baigęs archeologijos mokslus Oksfordo universitete, kolekcionierius paprašo padėti jam rasti neseniai atkastoje krikščionių bažnyčioje ypatingai retą artefaktą - ir kuo greičiau, kol jo dar nesurado anglai.
Bažnyčią kasinėtojai atrado laiko nepaliestą - atrodė, kad ji buvo pastatyta, ir kitą dieną ją jau padengė storas žemių sluoksnis. Tyrinėtojai nė nenumanė, kad po religiniu statiniu guli kažkas gaivališko, laukiančio būti pažadintu. Vietinius gyventojus ir britų kareivius, saugančius radinį, užvaldo beprotystė. Merinas bejėgiškai stebi, kaip karo laikų žiaurumai atgimsta niekuo dėtame kaimelyje. Nekaltų žmonių kraujas nudažo kadais ramias Rytų Afrikos lygumas, o siaubo šelsmas tik įsibėgėja.
Ten, kur gimė Demonas, Merinas pamato tikrąjį jo veidą. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
Vartotojai, kurie yra grupėje Svečiai, negali rašyti komentarų.