» » » Galaktikos sergėtojai / Guardians of the Galaxy (2014)
Galaktikos sergėtojai / Guardians of the Galaxy (2014)
BDRip
+101
Metai:
2014
Šalis:
USA, UK
Trukmė:
121 min
Žanras:
Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis
Režisierius:
James Gunn
Aktoriai:
Chris Pratt, Vin Diesel, Bradley Cooper
Kalba:
Lietuvių

Galaktikos sergėtojai / Guardians of the Galaxy (2014)

19-03-2016, 20:29  IMDB: 8,4 (267,933 balsai)
Kompanija „Marvel“, amerikiečiams tiekianti vieną mėgstamiausių laisvalaikio pramogų – komiksus – vis aktyviau žengia ir į kino verslą. Po itin sėkmingų komiksų ekranizacijų apie Geležinį žmogų, Torą, Kapitoną Ameriką ir Keršytojus, atėjo eilė dar vienai herojų komandai – „Galaktikos sergėtojams“.

Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo (aktorius Chris‘as Pratt‘as), skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Netrukus paaiškėja, kad šį artefaktą medžioja ir nuožmus galaktikos piktadarys Ronanas. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje. Supratęs, kad vienas nuo visos armijos medžiotojų nepabėgs, Piteris kreipiasi pagalbos į vieną keisčiausių visų laikų kompanijų: kalbantį meškėną, į medį panašų humanoidą, nuostabaus grožio negailestingą žudikę ir dar vieną kerštu gyvą veikėją.

Su jų pagalba Piteris turi užtikrinti, kad artefaktas nepaklius į blogas rankas, nes, kaip netrukus paaiškėja, nuo to priklauso visos Visatos likimas. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
4 playeris (lt)
4 playeris (lt)
3 playeris (lt)
2 playeris (lt)
1 playeris (lt)
Vartotojai, kurie yra grupėje Svečiai, negali rašyti komentarų.