» » » Žalioji Mylia / The Green Mile (1999)
Žalioji Mylia / The Green Mile (1999)
+66
Metai:
1999
Trukmė:
03:08:37
Žanras:
Kriminalinis|Drama|Fantastika
Režisierius:
Frank Darabont
Aktoriai:
Tom Hanks, David Morse, Bonnie Hunt, Michael Clarke Duncan, James Cromwell, Michael Jeter, Graham Greene, Doug Hutchison, Gary Sinise, Dabbs Greer, Sam Rockwell, Barry Pepper, Jeffrey DeMunn, Patricia Clarkson, Harry Dean Stanton..
Kalba:
Lietuvių

Žalioji Mylia / The Green Mile (1999)

27-09-2016, 12:38  
1935-ieji , Mirties linija, Pietinis kalėjimas. “Žalioji Mylia” tai – nuostabi istorija apie kalėjimo apsaugos vadą, apie jo pavojingus ir neįprastus ryšius su vienu iš kalinių, turintį stebuklingą galią, kuri yra tiek paslaptinga, tiek antgamtiška.

Mirties linijoje apgyvendinami mirtininkai, kuriems lieka tik viena mylia iki mirties nuosprendžio įvykdymo – elektros kėdės. Ši vieta vadinama “žaliaja mylia” dėl žaliai nudažytų grindų.

Polas Edžkombas (Tom Hanks) vadovauja apsaugai, kuri prižiūri tvarką Žaliojoje mylioje. Tačiau ramybę sutrikdo naujai atvykusieji. Vienas iš jų – mažas sadistiškas iškrypėlis Persis Vetmoras (Doug Hutchison). O kitas – Laukinis Bilas, šaltakraujis žudikas, krečiantis šiurpius juokus su apsaugos darbuotojais... скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
Пример сезона
Пример серии
Vartotojai, kurie yra grupėje Svečiai, negali rašyti komentarų.