» » Nešdintis visu greičiu / Collide (2016)
Nešdintis visu greičiu / Collide (2016)
BDRip
+9
Metai:
2016
Trukmė:
01:38:42
Žanras:
Veiksmo, Kriminalinis, Trileris
Režisierius:
Eran Creevy
Aktoriai:
Nicholas Hoult, Felicity Jones, Anthony Hopkins, Ben Kingsley, Marwan Kenzari, Aleksandar Jovanovic, Christian Rubeck, Erdal Yildiz, Clemens Schick, Johnny Palmiero, Ben Hecker, Joachim Król, Markus Andreas Klauk, Michael Epp, Christina Hecke.
Kalba:
Lietuvių

Nešdintis visu greičiu / Collide (2016)

6-07-2017, 23:00  IMDB: 5.7 (8 309 balsai)
Jaunai amerikiečių porelei Keisiui ir Džiuljetai (aktoriai Nicholas‘as Hoult‘as ir Felicity Jones) atostogaujant Europoje, merginai prireikia skubios medicininės pagalbos. Kadangi sveikatos draudimu jaunuoliai nepasirūpino, Keisis neturi kitos išeities ir griebiasi nelegalios veiklos. Puikiai vairuojantis automobilius, vaikinas pasiūlo savo paslaugas ekscentriškam turkų nusikaltėliui Geranui (akt. Ben‘as Kingsley‘is).

Deja, Gerano planas pavogti narkotikų siuntą iš seno savo konkurento ir mirtino priešininko Hageno (Anthony‘is Hopkins‘as) neišdega. O kalčiausias lieka Keisis, kuris dabar privalo suspėti pas savo merginą greičiau už negailestingus Hageno smogikus. Greičio neribojančiose Vokietijos magistralėse prasideda mirtinos lenktynės. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
Пример сезона
Пример серии
Vartotojai, kurie yra grupėje Svečiai, negali rašyti komentarų.