» » 12 kėdžių (2016)
12 kėdžių (2016)
+16
Metai:
2016
Šalis:
Lietuva
Trukmė:
01:57:40
Žanras:
Komedija, Nuotykių
Režisierius:
Algis Ramanauskas
Aktoriai:
Mantas Stonkus, Julius Žalakevičius, Dalius Skamarakas, Ineta Stasiulytė, Mantas Vaitiekūnas, Natalija Janičkina, Andrius Užkalnis, Indrė Stonkuvienė, Mantas Katleris, Vaidotas Grincevičius, Rimas Šapauskas, Algis Ramanauskas, Vaida Lisikaitė...
Kalba:
Lietuvių

12 kėdžių (2016)

19-07-2017, 19:24  IMDB: 4.4 (232 balsai)
Lietuviškoje versijoje, priešingai nei įprasta, žiūrovų laukia ne vien tik briliantų medžioklė, kuri filmo herojus klaidins po visą Lietuvą nuo Vilniaus iki Nidos, bet ir meilė.

Nuotykiai prasidės, kai buvusio stribo Kysos uošvienė išsiduos apie turtą, paslėptą vienoje iš dvylikos senų kėdžių. Aplinkybių prispaustas Kysa apie tai prasitars ir veikliajam Benderiui.

Vienintelė problema – visos dvylika kėdžių išmėtytos po Lietuvą, todėl du labai skirtingi žmonės suvienys savo jėgas ir leisis į nesusipratimų ir pavojų kupiną briliantų paiešką. Jų medžioklėje Benderiui ir Kysai atsipalaiduoti neleis ir trečiasis veikėjas – kunigas Fiodoras. Godus ir pagiežingas Bažnyčios tarnas darys viską, kad turtai atsidurtų jo rankose.

Absurdiški, juokingi peronažai ir kvapą gniaužiančios lenktynės prasideda! Ar Benderis žūsta istorijos pabaigoje, kaip esame įpratę? Ar jis laimi? Mes dar pažiūrėsim!

Filmas išimtas dėl autorių teisių скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
Vartotojai, kurie yra grupėje Svečiai, negali rašyti komentarų.