» » » KARAS UŽ BEŽDŽIONIŲ PLANETĄ / WAR FOR THE PLANET OF THE APES
KARAS UŽ BEŽDŽIONIŲ PLANETĄ / WAR FOR THE PLANET OF THE APES
BDRip
+24
Metai:
2017
Trukmė:
140 min.
Žanras:
Veiksmo, Dramos, Fantastiniai, Trileriai
Režisierius:
Matt Reeves
Aktoriai:
Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Karin Konoval
Kalba:
Lietuvių

KARAS UŽ BEŽDŽIONIŲ PLANETĄ / WAR FOR THE PLANET OF THE APES

16-08-2017, 11:30  IMDB: 8.1 (32,304 balsai)
Viskas parsidėjo prieš daugybę metų, kai nepavykusio eksperimento metu patys žmonės neįtikėtinai padidino beždžionių intelektą. Pasiekusios žmogaus lygį ir nebesitenkindamos antrarūšių gyvenimu, vieną dieną beždžionės sukilo. Taip prasidėjo ilgus metus trunkantis karas, kurio nenumalšino net trumpam įsivyraudavusi trapi taika.

Pasaulis dviem dominuojančioms rūšims per ankštas!

Engiamos ir puolamos žmonių, beždžionės, vadovaujamos Cezario, šį kartą kils į žūtbūtinį mūšį, kuris ir nulems, kas gi galiausiai Žemėje taps viena vienintele rūšimi – žmonės ar beždžionės?

Kvapą gniaužiančių mokslinės fantastikos filmų „Beždžionių planetos sukilimas“ ir „Beždžionių planetos aušra“ trečioji istorijos dalis - „Karas už beždžionių planetą“.

Kaip ir antrąją trilgijos dalį, šį filmą režisavo Mattas Reevesas. Filme vaidina Andy Serkisas, Woody Harrelsonas, Steve Zahnas ir kiti. Daugelio jų ekrane nepažinsite – dalis aktorių slepiasi po meistriškai sukurtais beždžionių kostiumais. Mokslinės fantastikos veiksmo filme nestinga ir stulbinančių specialiųjų efektų. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
Пример сезона
Пример серии
Vartotojai, kurie yra grupėje Svečiai, negali rašyti komentarų.