Filmai.org » Filmai » Komedijos » Kaip atsikratyti boso 2 / Horrible Bosses 2 (2014)
Kaip atsikratyti boso 2 / Horrible Bosses 2 (2014)
WEBrip
+19
Metai:
2014
Šalis:
USA
Trukmė:
108 min
Žanras:
Komedija
Režisierius:
Sean Anders
Aktoriai:
Jason Bateman, Jason Sudeikis, Charlie Day
Kalba:
Lietuvių

Kaip atsikratyti boso 2 / Horrible Bosses 2 (2014)

5-05-2015, 20:43  IMDB: 6,8 (18,697 balsai)
Po to, kai prieš trejus metus Nikas (aktorius Jason'as Bateman'as), Deilas (akt. Charlie'is Day'us) ir Kurtas (akt. Jason'as Sudeikis) susitvarkė su jiems gyvenimą kaip reikiant gadinusiais viršininkais, reikalai nurimo.

Atsikandę darbo kitiems, trijulė bando pradėti savo verslą. Tačiau juos „išduria" klastingas investuotojas (kurį vaidina Q. Tarantino filmų išgarsintas vokiečių aktorius Christoph'as Waltz'as). Norėję tapti savo paties bosais, vaikinai nežada taip lengvai nuleisti rankų ir nesirengia leisti š.... sau ant galvų.

Patraukliausias planas atsiskaityti su sukčiumi trijulei pasirodo investuotojo suaugusio sūnaus (akt. Chris'as Pine'as) pagrobimas, vietoje išpirkos reikalaujant kontrolinio savo įmonės akcijų paketo.

Su nuoširdžiu entuziazmu pradėtas vykdyti planas, žinoma, nesiklosto taip, kaip sumanyta. Negana to, kad investuotojas absoliučiai neskuba pradėti verkti ir atiduoti įmonės, į vaikinų gyvenimus sugrįžta seksualinis grobuonis - daktarė Džiulija Haris (akt. Jennifer Aniston), situaciją supainiosianti dar labiau. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
Parašyti komentarą
Jūsų komentaras:
Įveskite matomą kodą:*
Atnaujinti kodą