» » Legenda apie narsųjį riterį / El Cid: La Leyenda (2003)
Legenda apie narsųjį riterį / El Cid: La Leyenda (2003)
WEBrip
-18
Metai:
2003
Šalis:
Spain
Trukmė:
90 min
Žanras:
Animacija, Nuotykių
Režisierius:
Jose Pozo
Aktoriai:
Nacho Castaño, Manel Fuentes, Sancho Gracia
Kalba:
Lietuvių

Legenda apie narsųjį riterį / El Cid: La Leyenda (2003)

1-02-2015, 11:25  IMDB: 5,5 (533 balsai)
Net 3 metus 150 profesionalių animatorių 17-oje šalių (Ispanijoje, Graikijoje, Korėjoje, Hon Konge, Prancūzijoje ir kt.), pasitelkdami naujausias technologijas, kūrė net 7 milijonus eurų kainavusį nuostabų ispanų animacinį filmą apie legendinį ispanų riterį. Visos kultūros ir tautos kuria savo mitus ir legendas, kurios galiausiai tampa šalies istorija.
Cidas, viduramžių karų draskomos Ispanijos herojus, yra labiausiai legendomis apipintas ispanų didvyris. Jo žygdarbiai aprašyti šimtuose knygų ir jau ne kartą ekranizuoti filmuose. Legenda pasakoja, kad Kastilijos riteris Rodrigo Diaz de Vivar, kurį arabai dėl jo narsumo praminė Cidu, galėjo nugalėti mūšį ir po savo mirties.
Jo bendradžygiai jį tvirtai pririšo prie mylimo arklio Babieca ir paleido armijos priešakyje. Narsusis Cidas savo priešams arabams kėlė tokią baimę, kad vos jį pamatę, nors ir pririštą prie arklio, jie visi išsilakstė ir pralaimėjo mūšį.
Tai tiesa ar tik graži legenda? Mes niekada to nesužinosime, bet pamatyti nuostabų animacinį filmą apie narsųjį ispanų riterį yra tiesiog būtina. Filmas jau laimėjo ispniškąjį Oskarą - Ispanijos kino akademijos apdovanojimą GOYA 2004 - kaip geriausias metų animacinis filmas ir susilaukė puikaus kritikų ir žiūrovų įvertinimo. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
Parašyti komentarą
Jūsų komentaras:
Įveskite matomą kodą:*
Atnaujinti kodą