» » AKCENTAS (2014)
AKCENTAS (2014)
WEBrip
+16
Metai:
2014
Šalis:
Lithuania
Trukmė:
10 min
Žanras:
Komedija, Pramoginė laida
Režisierius:
Olego Surajevo
Aktoriai:
Olego Surajevo
Kalba:
Lietuvių

AKCENTAS (2014)

12-03-2015, 20:47  
Komiko Olego Surajevo vardą internete žino kone kiekvienas. Jo kuriama humoro laida „Akcentas“ vos spėjusi pasirodyti televizijoje internete sulaukė milžiniškos sėkmės: čia „Akcento“ laidos pasižiūrėtos beveik pusę milijono – daugiau nei 402 000 − kartų.

„Akcentas“ – tai ne tik laida apie viską. Tai žinomų žmonių išbandymas siekiant patikrinti kiek jie turi saviironijos. Komikas Olegas Surajevas kaskart įsijaučia į nevykusio žurnalisto vaidmenį: jis pašnekovams uždavinėja kvailus klausimus, nepataiko į mikrofoną, kalba akivaizdžiai neadekvačius dalykus, kuria nepatogias situacijas laidos svečiams. Kaip tik per jas labai dažnai atsiskleidžia tikrosios žinomų žmonių savybės.

Pats Olegas sako: „Nėra kvailų atsakymų – yra tik kvaili klausimai.“ Kaip tik tokius – juokingus, provokuojančius, o kartais visai su reportažų herojais nesusijusius klausimus laidoje „Akcentas“ uždavinės Olegas.

„Akcentas“ – ne tik humoro laida. Tai savikritiškas socialinis tyrimas, kuriame dalyvauja visi. Olegas nebijo pasijuokti iš savęs ir ragina nebijoti iš savęs pasijuokti kitus.

Kiekvieną „Akcento“ laidą sudaro dvi dalys – gyvas reportažas iš įvykio vietos ir interviu studijoje su žinomu kurios nors srities žmogumi. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
Пример сезона
Пример серии
Parašyti komentarą
Jūsų komentaras:
Įveskite matomą kodą:*
Atnaujinti kodą