» » » Atsiskyrėlis / Detachment (2011)
Atsiskyrėlis / Detachment (2011)
WEBrip
+6
Metai:
2011
Šalis:
USA
Trukmė:
98 min
Žanras:
Drama
Režisierius:
Tony Kaye
Aktoriai:
Adrien Brody, Christina Hendricks, Marcia Gay Harden
Kalba:
Lietuvių

Atsiskyrėlis / Detachment (2011)

6-05-2015, 12:52  IMDB: 7,7 (48,183 balsai)
Režisieriaus Tony Kaye filme „Atsiskyrimas“ „Oskaro“ laureatas Adrienas Brody vaidina pavaduojantį mokytoją Henrį Bartą, vengiantį emocinio prisirišimo ir neužsibūnantį vienoje vietoje tiek ilgai, kad užmegztų ryšį su mokiniais ar kolegomis. Henris – pasiklydusi siela su audringa praeitimi – atsiduria valstybinėje mokykloje su viskam abejingais mokiniais ir išsekusiais, irzliais darbuotojais.

Netikėtai jis tampa pavyzdžiu savo mokiniams ir susidraugauja su iš namų pabėgusia paaugle. Tuomet Henris pajunta, kad gyvybiškai svarbioje kovoje dėl grožio šiame žiauriame ir šaltame pasaulyje jis nebėra vienas. Stilingas ir sąmojingas filmas „Atsiskyrimas“ – tai šiuolaikiškas pasakojimas apie žmones, kurie darosi vis svetimesni vienas kitam, tačiau vis dėlto tebejaučia artumo poreikį.

Filmo apdovanojimai:

2011 m. – tarptautinis kritikų prizas ir „Cartier“ Atradimo prizas Dovilio Amerikos kino festivalyje (Prancūzija).
2011 m. – didysis prizas ir publikos apdovanojimas Tarptautiniame Valansjeno veiksmo ir nuotykių filmų festivalyje (Prancūzija).
2011 m. – apdovanojimas už meninį indėlį Tarptautiniame Tokijo kino festivalyje (Japonija).
2011 m. – Maveriko garbės apdovanojimas Tony Kaye Vudstoko kino festivalyje (JAV).
2011 m. – publikos apdovanojimas Tarptautiniame San Paulo kino festivalyje (Brazilija).

Apie režisierių:

Kino režisierius, dainininkas, dainų kūrėjas ir tapytojas Tony Kaye gimė 1952 m. Londone, Jungtinėje Karalystėje. Jis sukūrė keletą kultiniais tapusių muzikinių klipų, tarp jų ir „Grammy“ apdovanojimą pelniusį klipą Johny Casho dainai „God‘s Gonna Cut You Down“. Jo debiutinis vaidybinis filmas – „Amerikos istorija X“ (American History X, 1998) – tai drama apie rasizmą, kurioje pagrindinį vaidmenį atlikęs Edwardas Nortonas už darbą šiame filme buvo nominuotas „Oskaro“ apdovanojimui. T. Kaye taip pat režisavo keletą dokumentinių filmų, tarp jų ir jo paties lėšomis sukurtas „Ugnies ežeras“ (Lake of Fire, 2006), pasakojantis apie debatus dėl abortų JAV. Filmo premjera įvyko Tarptautiniame Toronto kino festivalyje (Kanada) ir jis sulaukė puikių atsiliepimų. „Atsiskyrimas“ – trečiasis režisieriaus pilnametražis vaidybinis filmas. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
Parašyti komentarą
Jūsų komentaras:
Įveskite matomą kodą:*
Atnaujinti kodą