» » » Naktinis traukinys į Lisaboną / Night Train to Lisbon (2013)
Naktinis traukinys į Lisaboną / Night Train to Lisbon (2013)
BDRip
+7
Metai:
2013
Šalis:
Germany, Switzerland, Portugal
Trukmė:
111 min
Žanras:
Mistinis, Romantinis, Trileris
Režisierius:
Bille August
Aktoriai:
Jeremy Irons, Mélanie Laurent, Jack Huston
Kalba:
Lietuvių

Naktinis traukinys į Lisaboną / Night Train to Lisbon (2013)

4-09-2015, 14:54  IMDB: 6.80 (9608 balsai)
Раймунд Григориус, швейцарский профессор древних языков, спасает португальскую женщину от самоубийства и находит у нее книгу, написанную португальским автором Амадеу ди Праду, о сопротивлении диктаторскому режиму Антонио ди Оливейра Салазара. Полностью поглощенный книгой главный герой посвящает свою жизнь изучению португальской истории в целом, и в частности работам Амадеу ди Праду.Vienos Berno gimnazijos klasikinių kalbų mokytojas Raimundas Gregoriusas, nuspėjamas tarsi šveicariškas laikrodis, ant tilto sutinka moterį raudonu paltu, kalbančią portugališkai. Nuo to viskas ir prasideda: 57-erių vyriškis tiesiog per pamokos vidurį išeina iš gimnazijos ir netrukus atsiduria Lisabonoje. Čia jis viliasi rasti netikėtai Berno antikvariate aptiktos portugališkos knygos – originalių apmąstymų apie žmones ir gyvenimą – autorių, gydytoją Amadėjų de Pradą.

Lisabonoje Raimundas sužino, kad jį sukrėtusio kūrinio autorius miręs daugiau nei prieš 30 metų, bet sutinka šį genijų pažinojusių žmonių ir iš jų pasakojimų tarsi iš mozaikos akmenėlių pamažu sudeda kilmingojo gydytojo portretą. Genialaus, nerimastingo, prieštaringo gydytojo, į kurio gyvenimą tvarkingąjį mokytoją taip netikėtai atvežė naktinis traukinys. Staiga išvažiavęs ieškoti gyvenimo, kurį būtų galėjęs turėti, jis nukeliavo į praeitį, į savo paties sielą ir įsitraukė į dramatišką svetimos šalies istoriją.

Šveicarų filosofas, habilituotas mokslų daktaras, pasirinkęs Paskalio Mersjė slapyvardį, ėmė rašyti romanus ir greitai sulaukė pasisekimo. Trečiasis romanas „Naktinis traukinys į Lisaboną“ tapo viena perkamiausių knygų, buvo išverstas į daugiau nei 15 kalbų, pelnė pasaulinę šlovę, o autoriui teko bene žinomiausio šiuolaikinio šveicarų rašytojo titulas. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
Пример сезона
Пример серии
Parašyti komentarą
Jūsų komentaras:
Įveskite matomą kodą:*
Atnaujinti kodą