» » Roger Waters the Wall (2014)
Roger Waters the Wall (2014)
+3
Metai:
2014
Šalis:
UK
Trukmė:
155 min
Žanras:
Muzikinis
Režisierius:
Sean Evans
Aktoriai:
Roger Waters, Dave Kilminster, Snowy White
Kalba:
Anglų

Roger Waters the Wall (2014)

10-09-2015, 11:06  
Šių metų rugsėjo 29 dieną visų Pink Floyd ir Roger‘io Waters‘o gerbėjų laukia neeilinė šventė. Į kino teatrus visame pasaulyje atkeliauja grandiozinis ilgamečio Pink Floyd bosisto ir vokalisto R. Waters‘o šou „Siena“ (The Wall).

R. Waters‘o koncertų turas „The Wall Live“, vykęs 2010-2013 metais, sulaukė milžiniško populiarumo ir tapo didžiausiu vieno atlikėjo koncertų turu muzikos istorijoje. „The Wall Live“ visame pasaulyje pamatė daugiau nei keturi milijonai žmonių. Koncertų pagrindu sukurto filmo, režisuoto paties R. Waters‘o kartu su Sean‘u Evans‘u, premjera įvyko pernai Toronto filmų festivalyje, o rugsėjo 29-ąją filmas-koncertas bus parodytas daugybėje kino teatrų visame pasaulyje.

Be Pink Floyd gerbėjams puikiai žinomų „Another Brick in the Wall Part 2“, „Comfortably Numb“, „Run Like Hell“ ir kitų konceptualiojo albumo „The Wall“ kūrinių, filme-koncerte bus galima pamatyti itin retų kadrų iš koncertinio turo užkulisių bei itin atvirą pokalbį su R. Waters‘u, kurio metu žymusis muzikantas dalinsis mintimis apie karo baisumus ir jų įtaką asmeniniam savo gyvenimui.

Po filmo-koncerto žiūrovų laukia ir dar viena staigmena: specialus projektas „The Simple Facts“. Jo metu R. Waters‘as kartu su kolega iš Pink Floyd – būgnininku Nick‘u Mason‘u – atsakinės į gerbėjų iš viso pasaulio atsiųstus klausimus. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
Пример сезона
Пример серии
Vartotojai, kurie yra grupėje Svečiai, negali rašyti komentarų.