» » » ZATOIČI / ZATOICHI
ZATOIČI / ZATOICHI
HDRip
-8
Metai:
2003
Trukmė:
116 min.
Žanras:
Veiksmo, Komedijos, Dramos
Režisierius:
Takeshi Kitano
Aktoriai:
Takeshi Kitano, Tadanobu Asano, Michiyo Ohkusu, Taka Guadalcanal.... kiti
Kalba:
Lietuvių

ZATOIČI / ZATOICHI

13-12-2017, 19:45  IMDB: 7.6 (42,946 balsai)
Japonija, XIX a. Zatoiči – aklas senukas, kuris pragyvenimui užsidirba žaidimu kauliukais ir darydamas masažą. Tačiau po šia kuklia išore slepiasi kovotojas, meistriškai valdantis kalaviją, turintis žaibišką reakciją ir smūgiuojantis neįtikėtinu tikslumu.

Zatoiči atvyksta į nuošalų kalnų miestelį, kuris yra Gindzo gaujos valdžioje. Negailestingas Gindzo sunaikina visus, kurie atsiranda ant jo kelio, o nuo tada kai į jo gaują įstojo galingas samurajus Chatori – jo nieks nebegali sustabdyti.

Žaidimų salone Zatoiči ir jo ištikimas jaunasis draugas Sinkiti susipažįsta su dviem geišom. Tokie pat pavojingi kaip ir gražiosios Okinu ir jos sesuo Osej atvyko į miestą tam, kad atkeršytų už savo tėvų nužudymą. Seserys – geišos žino tik paslaptingą vardą Kutinava, tačiau jos moka begales gudrių triukų. Netrukus įniršę Gindzo pasekėjai pradeda ieškoti Zatoiči ir jo legendiniam kardui tenka kautis dėl šeimininko gyvybės..

„Takeši Kitano vienuoliktame savo filme „Zatoiči“ vėl pakeičia savo stilių ir pagal Japonijoje įžymaus serialo scenarijų sukuria samurajišką nuotykių filmą.

Bit Takeši suvaidino pagrindinį Zatoiči – aklo masažisto, kovojančio prieš „blogiečius“ vaidmenį. Viename iš interviu jis išsireiškė taip: „Man atnešė 29 kasetes su ankstesniais filmais ir serialais apie Zatoiči, aš peržiūrėjau dvi, o paskui nebežiūrėjau. Aš nuolat galvojau, kur gi slypi Zatoiči meistriškumo paslaptis? Kodėl jis nenugalimas? Paskui supratau - nes tai kinas!“

Muzikalus montažas. Ironija. netikėtos, meistriškos dvikovos. Prizas už geriausią režisūrą Venecijos kino bienalėje 2003, „Auksinis publikos liūtas“. Ir šis filmas tikrai to vertas. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
Parašyti komentarą
Jūsų komentaras:
Įveskite matomą kodą:*
Atnaujinti kodą