Filmai.org » Filmai » Trileriai » PONAS IR PONIA GANGSTERIAI / Killers
PONAS IR PONIA GANGSTERIAI / Killers
BDRip
+12
Metai:
2010
Šalis:
USA
Trukmė:
1h 40min
Žanras:
Veiksmo, Komedija, Romantinis
Režisierius:
Robert Luketic
Aktoriai:
Katherine Heigl, Ashton Kutcher, Tom Selleck
Kalba:
Lietuvių

PONAS IR PONIA GANGSTERIAI / Killers

13-08-2018, 16:19  IMDB: 5,4 (79,622 balsai)
Spenseris dirba slaptuoju vyriausybės agentu. Jo specializacija - užsakomosios žmogžudystės, todėl jam dažnai tenka keliauti ir - nemeluosime - gyventi kaip Džeimsui Bondui: egzotiškos vietovės, prabangūs automobiliai ir įspūdingos moterys. Tačiau kai Spenseris sutinka Dženą Kornfeld, jis supranta - tai jo gyvenimo meilė. Jis nė akimirkos nedvejoja ir savo noru atsisako kraują kaitinančio slaptojo agento gyvenimo šeimyninės laimės vardan.
Praėjus trejiems metams Spenseris ir Džena tebesidžiaugia tobula santuoka. Tačiau visa tai baigiasi, kai Spenseris iškart po trisdešimtojo gimtadienio sužino, kad jis medžiojamas. Už jo galvą paskelbta solidi kelių milijonų dolerių kaina. Bet ir tai dar ne viskas: žudikai sekė laimingąją porelę ne vienus metus ir puikiai žino jų įpročius. Jie visiškai šalia, tačiau nei Spenseris, nei Džena nežino kas jie tokie. Tad belieka vienintelė logiška išeitis - įtarinėti visus: draugus, kaimynus, bakalėjos savininką ir net atsitiktinius praeivius. Buitinius ir šeimyninius rūpesčius papildo - o gal net ir užgožia - dar vienas: kaip nors išnešti sveiką kailį.
Ramus Spenserio ir Dženos gyvenimas priemiestyje virsta paranojišku košmaru. Jie įtarinėja visus ir nuolatos, tačiau negali išsiduoti ir privalo toliau lyg niekur nieko bendrauti su kaimynais, kovoti su uošviais ir gelbėti santuoką, kuri mirtinos grėsmės akivaizdoje ima braškėti... скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
Parašyti komentarą
Jūsų komentaras:
Įveskite matomą kodą:*
Atnaujinti kodą