» » PRABANGŪS PUTINO ŽAIDIMAI (2014) / Putins Games
PRABANGŪS PUTINO ŽAIDIMAI (2014) / Putins Games
TVrip
+1
Metai:
2013
Šalis:
Israel, Austria, Germany
Trukmė:
1h 30min
Žanras:
Dokumentinis
Režisierius:
Alexander Gentelev
Kalba:
Lietuvių

PRABANGŪS PUTINO ŽAIDIMAI (2014) / Putins Games

8-04-2019, 15:22  IMDB: 6,5 (162 balsai)
Trečiadienį 20.20 val. LNK pristatys dokumentinio filmo ,,Prabangūs Putino žaidimai“ premjerą. Europoje populiarumo sulaukęs ir į Lietuvą atkeliavęs BBC filmas atskleidžia, kodėl 2014 metų Sočio žiemos olimpinės žaidynės, vykusios subtropikų kurorte beveik be sniego, tapo brangiausia kada nors vykusia olimpiada.

Filmo ,,Prabangūs Putino žaidimai“ autoriai teigia, kad, ruošiantis Sočio olimpinėms žaidynėms, tiesiant kelius, statant viešbučius, poilsio ir sporto kompleksus, tūkstančiams žmonių buvo nutrauktas elektros bei vandens tiekimas. Nemažai gyventojų tapo benamiais: jie buvo iškelti į ankštus butus, o jų valdos - privatizuotos.

Žaidynės suniokojo Rusijos nacionalinį parką, pasižymėjusį didžiausia biologine įvairove. Vykdant statybas taip pat buvo iškirsta daugiau nei 3 tūkst. hektarų vertingo miško, sunaikinti elnių ir šernų žiemojimo plotai bei kai kurie lokių ir kalninių ožių migracijos keliai. Statant kompleksus didėjo ir sąvartynų skaičius. Miestas ir priemiesčiai skendėjo šiukšlėse, o jų kvapas buvo juntamas net už dviejų kilometrų. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
Parašyti komentarą
Jūsų komentaras:
Įveskite matomą kodą:*
Atnaujinti kodą