» » » Rembo 5. Paskutinis kraujas (2019) / Rambo: Last Blood
Rembo 5. Paskutinis kraujas (2019) / Rambo: Last Blood
BDRip
+159
Metai:
2019
Šalis:
USA
Trukmė:
1h 29min
Žanras:
Veiksmo, Nuotykių, Trileris
Režisierius:
Adrian Grunberg
Aktoriai:
Sylvester Stallone, Paz Vega, Yvette Monreal, Sheila Shah
Kalba:
Lietuvių

Rembo 5. Paskutinis kraujas (2019) / Rambo: Last Blood

16-12-2019, 14:33  IMDB: 7,0 (9284 balsai)
Nuo tada, kai pasaulis išvydo pirmąjį filmą apie Rembo, sulaukusio neįtikėtinos sėkmės kino istorijoje, praėjo beveik 40 metų. Rugsėjo 20 dieną kino legenda Silvestras Stalonė sugrįžta į didžiuosius kino ekranus, žiūrovams pristatydamas paskutinę 5 – ąją Vietnamo karo veterano Džono Rembo kovą „Rembo. Paskutinis kraujas“.

Džonas Rembo (akt. Silvestras Stalonė) – buvęs JAV specialiųjų pajėgų Vietnamo karo veteranas, šimtus kartų matęs kraują ir mirtį, ne kartą žudęs ir ieškojęs tiesos šiandien savo dienas leidžia Arizonos gilumoje vienas, toli nuo žmonių, nugrimzdęs į save ir nuolat kovojantis su praeities demonais. Daug metų saugotos paslaptys jį persekioja kiekviename žingsnyje, o nuojauta, kad ne viskas dar baigta tik auga.

Netikėtai gavus žinią apie Meksikos kalnuose be žinios dingusią gero draugo dukrą Gabrielę (akt. Yvette Monreal) Dž. Rembo įsitikinęs, kad tai Meksikoje gerai žinomo kartelio, užsiimančio prekyba žmonėmis ir narkotikais darbas. Apimti nevilties artimieji prašo Dž. Rembo pagalbos. Susirinkęs visą karinę amuniciją jis kerta Amerikos – Meksikos sieną puikiai žinodamas, kad jo laukia beprotiškai sunki kova su tais, kuriems neegzistuoja jokios taisyklės. Atsidūręs įvykių epicentre Dž. Rembo pralieja kraują didžiausiai meksikiečių nusikalstamumo grupuotei, griauna jos įstatymus, tikisi rasti gyvą Gabrielę, bei, pagaliau, išsivaduoti iš seniai jo sielą griaužiančių demonų. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

10 ir 12kl. kalbėjimo temos 2020
  • Žiūrėti online
Parašyti komentarą
Jūsų komentaras:
Įveskite matomą kodą:*
Atnaujinti kodą
Zanas clodas
Zanas clodas
Svečias
Šaunuolis Silvestrai namu darbai atlikti tobulai ir vel mus nustebinai 10 balu!
19 Gruodžio 2019 02:48
0
ZyGens
ZyGens
Svečias
1:08:00 vienas namuose
16 Gruodžio 2019 19:37
0