» » » Merė: laivo prakeiksmas (2019) / Mary
Merė: laivo prakeiksmas (2019) / Mary
BDRip
+5
Metai:
2019
Šalis:
USA
Trukmė:
1h 24min
Žanras:
Siaubo
Režisierius:
Michael Goi
Aktoriai:
Gary Oldman, Jennifer Esposito, Emily Mortimer, Owen Teague
Kalba:
Anglų

Merė: laivo prakeiksmas (2019) / Mary

12-10-2019, 13:35  IMDB: 5,6 (36 balsai)
Deividas („Oskaro“ laureatas Gary‘is Oldman‘as) yra darbo nesurandantis, jau ne pirmos jaunystės laivo kapitonas. Nuolat sukantis galvą, kaip sudurti galą su galu ir aprūpinti šeimą, vieną dieną uoste vyras pamato apleistą jachtą. Priėjęs apžiūrėti iš arčiau, Deividas pajunta laivui nenusakomą trauką. Lyg tyčia, paaiškėja, kad jachta „Merė“ yra parduodama. Kruopščiai apsvarsčius visus „už“ ir „prieš“, Deivido galvoje gimsta planas ir sušvinta viltis.

Nors jo žmona (aktorė Emily Mortimer) iš pradžių prieštarauja, Deividas ją pamažu įtikina, kad planas suveiks: jis atrestauruos laivą ir imsis užsakomojo žmonių ar lengvų krovinių plukdymo verslo. Matydama savo vyro entuziazmą ir jausdama, kad į „Merę“ jis sudėjo visas viltis, mylinti žmona nusileidžia. Galų gale – turbūt ne be reikalo ir jų jaunėlės dukters vardas yra būtent Merė.

Pajutęs įkvėpimą ir pagaliau matydamas naują tikslą, Deividas nuperka ir kruopščiai atrestauruoja jachtą. Kadangi „Merė“ žymi naujo gyvenimo pradžią, pirmoji kelionė ja bus skirta, žinoma, visai šeimai. Kupini naujų vilčių ir entuziazmo, jie sulipa į nuosavą laivą ir išplaukia į jūrą. Deja, džiaugsmas bus trumpalaikis.

Išplaukus į atvirus vandenis, jachtoje ima dėtis keisti dalykai. Iš pradžių jie kelia tik juoką, vėliau priverčia šiek tiek sunerimti. Tačiau jau visai netrukus nerimą pakeis baimė, o ją – tikras siaubas. Beviltiškai pasiklydę ir atkirsti nuo viso pasaulio, Deividas ir jo šeima pamažu suvokia, kad „Merė“ – ne paprastas laivas: joje apsigyvenusi antgamtiška jėga trokšta kraujo... скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
  • Treileris
Parašyti komentarą
Jūsų komentaras:
Įveskite matomą kodą:*
Atnaujinti kodą